O mnie

Witam z mojego miejsca na ziemi!

Już w szkole podstawowej lubiłam pisać wypracowania, brałam nawet udział w konkursach z tym związanych. W szkole średniej ta część twórczości także wychodziła mi najlepiej i aż sama się dziwię, że nie zostałam dziennikarką albo panią od polskiego, tylko … ekonomistką 🙂
ALE – moje wykształcenie otworzyło mi drogę do świata biznesu, w którym przez ładnych kilka lat żyłam i obracałam się, cały czas pisząc – a to wiersze, a to opowiadania do szuflady, a to pamiętnik. I tak kiełkowała we mnie myśl, że tę moją pisarską pasję warto byłoby wykorzystać i podzielić się nią z innymi. Zaczęłam pisać różnego rodzaju opracowania na zlecenie-felietony, referaty, raporty, wnioski o fundusze, artykuły branżowe na potrzeby stron internetowych, opisy produktów, posty na serwisy zapleczowe dla działań SEO – wszystko co ładnie nazywa się copywritingiem. I tak krok po kroku zaprowadziło mnie to do miejsca, a którym dzisiaj się znajduję, a dzięki któremu mogę łączyć przyjemne z pożytecznym, pasję ze sposobem na życie i zarabianie.

Doświadczenie:

Od kilkunastu lat piszę artykuły i przygotowuję opracowania tematyczne z różnych branż, treści na potrzeby SEO, współpracuję w tym zakresie z agencjami interaktywnymi, reklamowymi, a także dużymi portalami branżowymi oraz jedną z największych polskich porównywarek cen. Dzięki ekonomicznemu wykształceniu i wszechstronnemu doświadczeniu w pisaniu na tematy z różnych branż, żaden temat nie stanowi dla mnie problemu. Przez kilka lat – z pasji i potrzeby własnej – zajmowałam się również prowadzeniem sklepu internetowego od A do Z – poprzez zarządzanie treścią, tworzenie i wysyłanie newsletterów, przygotowywanie i obróbkę fotografii, opisy produktów, aż po realizacje zamówień w ramach sklepu i allegro. W powiązaniu ze sklepem, prowadziłam bloga z branży dziecięcej. Mogę zatem doradzić i pomóc w przygotowywaniu treści do sklepów internetowych czy prowadzić rozmaite blogi i serwisy, zarówno pod kątem merytorycznym, jak i technicznym.
Moje doświadczenie w zakresie grafiku komputerowej i kampanii marketingowych w internecie oraz w zakresie pozycjonowania pozwala na kompleksową współpracę – od pomysłu na stronę, poprzez realizacje założeń graficznych i programistycznych, przygotowanie tekstów, opisanie produktów, aż po pozycjonowanie i linkbuilding.

Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i zachęcam do kontaktu!

Justyna

tekst